فاکسکان: تولید آیفون 12 با تاخیر مواجه نمی شود

پس از اینکه بازار ایالات متحده با کمبود معیار های مختلف سری آيفون ۱۱ مواجه شد، حدس هایی خورده می شد که آیا نمایش سری آیفون ۱۲ نیز به تأخیر خواهد افتاد یا خیر. حال، فاکسکان که وظیفه تولید گوشی های هوشمند اپل را به عهده دارد، اخبار کرده است که عرضه پرچم داران آینده این شرکت با مشکلی مواجه نمی شود.مقاله های مرتبط:دوربین آیفون 12 پرو مکس به سیستم لرزشگیر حسگر شیفت فراهم خواهد بودبازگشت تولید قطعات مورد احتیاج محصولات اپل داخل چین بوسیله عادت عادی

با گشادگی بلای ناگهانی کرونا، مسئولان همدستی فاکسکان مجبور بوسیله تعطیلی کارخانه هایشان در گره شدند؛ اما چندی پیش اعلام شد که مخاطره ابتلا به بیماری کرونا در گره رفع شده است و کارخانه های تعطیل شده مکرر به فعالیتشان ادامه خواهند داد.

شرکت فاکسکان نیز اعلام کرده است که نه عزب از ظرفیت فعلی تولید کارخانه ها شادمان است؛ بلکه بخاطر تولید سری آیفون ۱۲ نیز کارگران بیشتری را استخدام می کند. این کارگران در کارخانه های واقع داخل تایوان استخدام می شوند و رسیده صبر است بخشی از قطعات آیفون ۱۲ در ناحیه تایوان تولید شود.

کام می رود که تولید آیفون ۱۲ و مدل های دیگر آن از ژوئیه ۲۰۲۰ (خرداد ۹۹) آغاز شود. در گزارش بوسیله این موضوع نیز اشاره شده است که ظرفیت فعلی فاکسکان نسبت به قبل از شیوع بیماری کرونا به نیم رسیده است و همین فقره کمی نگران کننده به نظر می رسد.

نشریه بلومبرگ هفته پیش با انتشار مقاله ای تخمین زد که آیفون های جدید موافق برنامه قبلی در فصل برگ ریزان روانه میدان خواهند شد و شیوع بیماری کرونا خللی داخل معرفی و عرضه آن ها خلق کردن نخواهد کرد. با این حال حدس تحول در برنامه ها حیات دارد؛ در مقابل قطعات مورد حاجت سری آیفون ۱۲ تنها در یک عمه از جهان تولید نمی شود و ویروس همه انسداد COVID 19 بسیاری از کشورها را درگیر خود کرده است.

درواقع می قابلیت به کشور مالزی رمز کرد که یکی از تأمین کنندگان حقیقی قطعات مورد نیاز برای محصولات اپل است. در حال حاضر کارخانه های کشور مالزی بخاطر دو هفته تعطیل خواهند بود تا ابتلا به بلای ناگهانی کرونا بوسیله حداقل مقدور برسد. در کشورهای دیگر که گروه های تأمین کننده اپل آستان دارند نیز تماشاگر گسترش بلای ناگهانی کرونا هستیم. فدایی از این کشورها مانند ایتالیا، آلمان، ایالات متحده و بریتانیا درون وضعیت بحرانی قرار دارند.

تراشه های بی سیم محصولات اپل توسط شرکتی آمریکایی به اشتهار برادکام ساخته می شود. با این حال، هاک تن، مدیرعامل برادکام اعلام کرده که مصیبت کرونا ضربه سختی به تولید قطعات شقه رسانا زده است و انتظار می رود این همدستی در نیمه دوم سال مالی با چالش های بسیار محنت مواجه شود.

درنهایت، مسئولان شرکت فاکسکان اخبار کرده اند که بخاطر تولید سری آیفون ۱۲ آماده هستند؛ ولی تاسیس میزان های مختلف آیفون ۱۲ به قطعاتی احتیاج دارد که شرکت های دیگر شهریه ساخت آن ها را بوسیله عهده دارند.بیشتر بخوانید:تراشه های اکسینوس با گذر از اپل رله سوم میدان را تصاحب کردندSiri اندرز های مربوط بوسیله ویروس کرونا ارائه می کنددوربین آیفون 12 پرو مکس به جهیز لرزشگیر سنسور شیفت مجهز خواهد بوداپل به کاربران کتاب و کتاب صوتی رایگان می دهدکیبورد جدید لاجیتک بخاطر گوناگون iPad با فردی پد لمسی رونمایی شد