دولت بریتانیا برای شکست کرونا مشت به دامان اینفلوئنسرها شد

پس از شیوع بیماری کرونا گواه پاشیدن اطلاعات مختلفی در مورد نحوه سرایت، علائم و تا اینکه پیشگیری از آن بودیم. با نگاهی بوسیله این دسته از معلومات می نبوغ مشاهده کرد که بسیاری از آن ها نادرست است. یکی از این موارد، آزمایش شخصی بخاطر تشخیص ابتلا به بیماریکرونابود که چنانچه بسیار از ۱۰ لحظه بتوانید نفستان را حبس کنید، مبتلا بوسیله کرونا نشده اید.مقاله های مرتبط:ویروس کرونا چیست؟ علائم بیماری، نحوه انتقال و روانی شیوعراهنمای استقامت جهیز امان بدن برای مقابله با کرونا

متخصصان حوزه سلامت گفته اند که چنین آزمایشی کنجکاو نیست و این قسمت قسمت کردن از اطلاعات، فاقد حرمت هستند. داخل کنار عالمگیر مصیبت کرونا، انتشار اطلاع دادن دروغ و مفروضات نادرست، آسیب های فراوانی بوسیله اجتماع وارد کرده است.

مقامات بریتانیا برای مقابله با چنین مفروضات نادرستی، برنامه جالبی را ترتیب داده اند. آن ها از افراد تأثیرگذار و یوتیوبرهای محبوب خواسته اند که به کمپین مبارزه با انتشار اطلاعات نادرست در تک بیماری کرونا بپیوندند.

وزارت توسعه بین المللی بریتانیا بودجه ای کبیر پیاده شدن ۵۰۰ هزار پوند (معادل ۶۲۳ هزار دلار) برای این پویش در رویت گرفته است. این بودجه داخل جوانمردی سازمان H2H قرار می گیرد که در سال ۲۰۱۳ بخاطر مبارزه با انتشاراطلاعات نادرست در مورد بیماری ابولا تشکیل شد.

اداره H2H همچنین در رویت دارد برای مبارزه با انتشار داده ها نادرست در مورد بیماری کرونا از افراد تأثیرگذار در فضای رمزی ازجمله یوتیوبرهای نامدار استفاده یواش. هدف واقعی راه اندازی H2H نیز اشاعه اطلاعات درست به جوانان و نوجوانان کشورهای آفریقایی و جنوب خاوری آسیا است. تو فهرست افراد مشهور می نبوغ بوسیله بیانکا گونزالز فلیپینی اشاره کرد که در مملکت سلامت اطلاع رسانی می درنگ و متجاوز از ۷ میلیون فالوور در توییتر دارد.

طبق گفته های مقامات بریتانیا، نشر مفروضات نادرست گاهی اوقات باعث به مخاطره افتادن جان مردم در بکلی دنیا می شود؛ برای شهید داخل کشورهای غرب آفریقا پیام هایی از عادت پیام رسان واتساپ ارسال شد مبنی کنار اینکه وزارت بهداشت کانادا بوسیله آدم اندرز کرده است بخاطر جلوگیری از ابتلا به مصیبت کرونا آب گرم بنوشید. وزارت ترقی بین المللی بریتانیا توضیح داده است:پیروی از چنین داده ها نادرستی خیر عزب جلوی شیوع بیماری کرونا را نمی گیرد، بلکه مخاطره ابتلا به بیماری کرونا را نیز افزایش می دهد؛ از طرف آدم دیگر توصیه های بهداشتی مانند شستن دوباره دست ها را انجام نمی دهند.

رفتار مقامات بریتانیا هوشمندانه به نظر می رسد؛ زیرا که نوجوانان توجه چندانی به رسانه ها ندارند. درواقع مخاطب پا بر جا یوتیوبرها خواه افراد تأثیرگذار درون شبکه های اجتماعی دیگر را نوجوانان و جوانان تشکیل می دهند.بیشتر بخوانید:مراکز تعویض پلاک قلمرو تا اطلاع ثانوی تعطیل هستندمناطق پرتردد و پرتراکم در اطلس مدال شاخص می شوندنحوه صحیح پاک کردن گوشی هوشمنداسنپ، اسنپ فود، اسنپ تریپ و تپسی به یقین تعدیل نیرو نفوذ کردن نشان دادندهرآنچه باید درباره ماندگاری ویروس کرونا روی سطوح مختلف بدانید