ایسوس ROG Phone III درون سه ماهه سومین ۲۰۲۰ عرضه می شود

به نظر می رسد مبصر ترین رقیب گوشی گلکسی اس ۲۰ اولترا سامسونگ در راه است. این محصول که ایسوس ROG Phone III نام دارد، جانشینی بخاطر گوشیایسوس ROG Phone II خواهد بود و داخل سه ماهه ی سوم سال ۲۰۲۰ روانه ی بازار می شود.

متأسفانه داده ها زیاد کمی از پرچم دار سراب بعدی ایسوس منتشر شده است؛ اما حدس زده می شود ROG Phone III با تراشه ی در مشت تاسیس کوالکام بوسیله نام اسنپدراگون ۸۶۵ پلاس عرضه شود. باهم اتحاد کردن کوالکام تراشه ی اسنپدراگون ۸۵۵ پلاس را درون جولای ۲۰۱۹ شناساندن کرد. به همین دلیل، هوی می رود نسخه ی جانشین آن در بازه ی زمانی مشابهی در سال ۲۰۲۰ رونمایی شود.

گوشی ایسوس ROG Phone II نیز جولای ۲۰۱۹ شناساندن شد و توانست به محبوبیت بسیاری میان طرفداران برسد. پرچم دار ایسوس باتری۶،۰۰۰ میلی آمپرساعتی و ذهن رم ۱۲ گیگابایتی و حافظه ی ذخیره سازی با گزینه های ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی را بوسیله کاربران عرضه می داد. البته نسخه ی Ultimate همچنین بوسیله بازار ارائه شد که حافظه ی ذخیره سازی یک ترابایتی به همراه داشت.

برخورداری از این طور مشخصاتی طبیعتا علاقه مندان را به گوشی ایسوس ROG Phone III هیجان زده می کند؛ البته سؤال اینجا است که با حیات مشخصاتی که ایسوس ROG Phone II داشت، شرکت ایسوس چه تدارکی بخاطر درفش دار نسل بعدی دیده است و با چه فردی هایی طرفداران محصولات خود را سورپرایز می بطی ء.

در برخی از گزارش ها، به این نکته اشاره شده است که امکان دارد ایسوس ROG Phone III همراه با کنترلرهایی شبیه به نمونه نینتندو سوییچ همراه باشد. گسترش بیماری کرونا به نمایش ی بسیاری از محصولات آسیب زده و باعث به تأخیر افتادن سری متاخر گوشی آیفون ۱۲ با قابلیت فناوری 5G و دوربین نیکون 6D شده است. باید دید ایسوس نیز با چنین مشکلاتی رو بوسیله رو خواهد شد یا خیر.بیشتر بخوانید:ایسوس اطلاعات غلط AMD را مقصر مشکلات دمایی ROG Strix Radeon می دانداستفاده از حداکثر سرعت داخل درایوهای SSD با مقیاس متاخر ASUS Hyper M.2کارت گرافیک ASUS Dual GeForce RTX 2070 Mini معرفی شدنمایشگر قابل محموله ZenScreen MB16ACE ایسوس با طراحی باریک و سبک معرفی کردن شدایسوس نسخه متاخر لپ تاپ ZenBooK Dou را با ضخامت کمتر معرفی کردن کرد