از ورزش متنفرید؟ افزایش ناچیز فعالیت بدنی نیز مربوط به طبقه کارگر و زحمتکش است

سال متاخر معمولا تصمیم گیری های جدیدی نیز با خود بوسیله همراه دارد. اگرچه، تصمیم گیری آسان است، عقب کردن آن آسان نیست. به طور کلی، تصمیم های مربوط به ورزش تو ۱۰ مورد شروع سیاهه تصمیمات سال جدید هستند ولی تا ۸۰ درصد از تصمیم گیری ها برای تندرست تر بودن، ازجمله انجام ورزش بیشتر، به زودی فراموش می شوند.

می دانید که فعالیت جسمی برای شما خوب است، اما آگاهی از این موضوع برای اینکه قدیم تحرک داشته باشید، کافی نیست. خوشبختانه شما عزب نیستید. کم از نیمی از بزرگسالان آمریکایی به حد لازم فعالیت دارند. چقدر باید کوشا باشید؟ مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها وعظ می کند که بزرگسالان هر هفته حداقل ۱۵۰ دقیقه فعالیت جسمانی متوسط داشته باشند. بسیاری از افراد تو زندگی به ظهر داروی جادویی جوانی هستند و به عقیده ی کارشناسان، ورزش احتمالا نزدیک ترین چیز به چشمه ی شباب خواه یک معتمد جادویی است که در طول زندگی خواهید داشت.بازی برای تمام قسمت های بدن مفید است

پژوهش ها مدال می دهند که وقتی فعال تر باشید، تمام اعضای بدن شما سود می برند؛ بهتر می خوابید؛ انرژی بیشتری دارید و ایجاد و خوی شما بهتر می شود؛ غلبه پندار شما نیز بهتر شده و مسائل را بهتر بوسیله پندار می آورید. استخوان های تان قوی برنده می شوند؛ بدن تان نسبت بوسیله انسولین بهتر پاسخ می دهد و خطر ابتلا بوسیله دیابت در شما کاهش نمودار می درنگ. با ورزش، مخاطره ابتلا به بسیاری از سرطان ها نیز کاهش نمودار می یواش. تمام این مزایا، علاوه به خشکی امدن مزایای شناخته شده ی فعالیت بدنی، یعنی وزن سالم و مزایای قلبی است.

چنانچه می خواهید زندگی طولانی و سالمی داشته باشند، باید فعال باشید.

ورزش علاوه بر کاهش ریسک ابتلا بوسیله بسیاری از بیماری ها سبب گشایش ساختن و خو و خواب می شود

ممکن است با خویشتن بگویید که گفتنش آسان و انجامش مشکل است. درواقع، افزایش فعالیت بدن سهل تر از چیزی است که فکر می کنید. نیازی محو که تجهیزات گرانبها قمیت بخرید یا بوسیله حلقه بروید. تقریبا بوسیله محض شروع ورزش می توانید پاداش فعالیت های بدنی خود را قبض کنید. تکثیر قدری تحرک بوسیله ضابطه روزمره، بسیار سودمند و نتیجه بخش است.مقاله های مرتبط:با ۹ تصور اشتباه مرسوم درباره بازی آشنا شویدپیاده روی خطر مرگ شاگرد از بیماری کبد را کاهش می دهدورزش چگونه کنار مغز آدم تاثیر می گذارد

پیاده روی سریع العمل (با سرعت حداقل ۱/۶ کیلومتر داخل ۲۰ دقیقه)، مزایای سلامتی مثل دویدن دارد و احتمالا مزایای اجتماعی بیشتری همچنین با خویشتن به همراه دارد. علاوه براین، مخاطره آسیب دیدگی شما متجاوز کمتر است. نیز به نعوظ رایگان و بدون نیاز به چیزی جز کفش های راحت می توانید تقریبا هرجایی را برای پیاده روی انتخاب کنید: محله، محل کار، تا اینکه به جای انتظار کشیدن قفا کار درون شیار سرویس دبیرستان ی فرزند خود می توانید پیاده روی کنید.

درمجموع، پیاده روی بوسیله مدت ۲۲ دقیقه در هر روز یا دو پیاده روی ۱۱ دقیقه ای در هر روز، به همان قطع ۱۵۰ دقیقه در هفته می رسد. اینکه ۱۵۰ دقیقه ورزش مورد نیاز داخل هفته را به بسرنوشت شوم دچار کردن هایی کوچکی در کشش هفته انشعاب کنید، تقلب نیست. درحقیقت، حتی برای افرادی که از تناسب جسمی برخوردار هستند و هر روز ورزش می کنند، بور انداختن بین دوره های نشستن و مشغول شدن به فعالیت بدنی بیش رادیکال است. حتی چنانچه به قدر کافی ورزش می کنید، گذراندن بقیه ی روز به حالت نشسته می تواند مزایای فعالیت های بدنی را خنثی یواش. اگر هنوز بخاطر ۲/۵ ساعت پیاده روی سریع تو هر هفته آمادگی ندارید، کمتر کردن زمانی که به حالت نشسته سپری می کنید، می تواند کمال مطلوب ابتدایی ی احسان باشد.

لازم نیست بخاطر بهتر شدن، دوی ماراتن را تمرین کنید. کافی است پیاده روی را به کمی از روال روزمره ی خویشتن دگرگونی کنید گلچین اهداف دیگر

بسیاری از کارشناسانی که به مشتریان یا بیماران خویشتن در تعیین اهداف ورزشی کمک می کنند، از مخفف SMART استفاده می کنند که متشکل از واژه های «اختصاص»، «قابل قطع گیری»، «شایان دستیابی»، «واقع گرایانه» و «مبتنی کنار زمان» است. این روش سهل می تواند بوسیله شما معاون یواش تا به شعار نشستن کمینه و فعالیت بیشتر دست پیدا کنید.

خاص باشید: به جای رعایت وصیت ی «کمتر بنشینید و بیشتر لول کنید»، زمان آغاز و نحوه ی انجام این فرمان را همچنین در برنامه ی خود درنظر بگیرید. اینکه شما به طور خاص برای بزمین نشستن به اهداف خود چه کارهایی می کنید. بخاطر مثال، فهرستی را درون این مورد که چگونه می توانید هر روز با انجام کارهای اختصاص بیشتر راه بروید، تمهید کنید؛ مثلا اینکه به جای آسانسور از پله ها مصرف کنید.

فعالیت های خود را برازنده وزن گیری کنید: کمیت گیری «کمینه» و «بیشتر» بغرنج است. به جای آن تلاش کنید پس از هر شایسته کردن نشستن، بوسیله مدت ۵ دقیقه راه بروید. بدون راهی برای قطع گیری هدف، تعیین زمان فرود امدن بوسیله شعار مشکل می شود.

هدف خود را قابل دستیابی کنید: اگر درحال حاضر اصلا ورزش نمی کنید، ۱۵۰ دقیقه داخل هفته ممکن است واقع گرایانه نباشد. حدود ۳ دوره ی ۲۰ دقیقه ای در هفته چطور است؟ پس از پیوستن به مقدماتی مرام می توانید به تدریج آن را افزودن دهید. فعالیت هایی را انتخاب کنید که از آن ها کیف می برید. چنانچه از قبل می دانید که از دویدن متنفر هستید، گلچین این هدف که هر روز بدوید، کمتر قابل دستیابی خواهد بود.

اهداف واقع گرایانه گلچین کنید: هدف جدید فعالیت شما باید اثربخش بوده و با استیل زندگی شما سازگار باشد. اینکه خویشتن را به چالش بکشانید، خوب است اما شکستن اهداف چالش برانگیز به اهداف کوچک پر حرارت و واقع گرایانه تر به شما دستیار می بطی ء سطر را ادامه دهید.

زمان فرود امدن به اهداف را واضح کنید: برای مثال، «آیا هر روز عصر تعداد مشخصی قدم برمی دارید» یا «آیا تا اواسط ماه آوریل به ۱۵۰ دقیقه در هفته می رسید؟» رسیدن به اهداف کوتاه مدت می تواند به شما دستیار درنگ تا به اهداف بلندمدت برسید.

یکی از بهترین راه ها برای حفظ تقلا ها، پیگیری میزان صعود است. شما می توانید این کار را با یک قلم و کاغذ ادا دهید یا از اپلیکیشن های تلفن همراه استعمال کنید. وقتی صعود خود را ببینید، دنبال کردن این طریق بخاطر شما میسر پر حرارت می شود.

بازی کردن همراه با خانواده روشی سرگرم کننده و آسان برای حفظ کردن تکان است دیدگاه خویشتن را درباره بازی اتساع دهید

موضوع دیگری که باید داخل ذهن داشته باشید، آن است که برای داشتن تحرک نیازی نیست حتما به جماعت بروید. وضع هایی وجود دارد که می توانید بازی را بوسیله بخشی از سبک عمر خویشتن تبدیل کنید:خانواده ی خویشتن را درون این حکم باهم اتحاد کردن دهید؛ به پارک محله بروید؛ به یک ورزش ساده مشغول شوید یا تا مکان تک علاقه ی خود پیاده روی کنید.پارک، فروشگاه، کتابخانه و مکان های دورتر از محل عمر یا کار خویشتن را برگزینی کنید.در طول زمان استراحت و ناهار پیاده روی کنید.به جای اینکه بنشینید و با دوستان خویشتن قهوه بخورید، با آن ها شلنگ بزنید.هنگام صحبت با تلفن همراه، بایستید و داخل آن دوروبر راه بروید.اگر مشتاق کسی هستید، بوسیله جای نشستن روی نیکمت، قدم بزنید.پیاده روی را برای خود لذت بخش تر کنید. برای مثال می توانید با سگ خود سیاق بروید. سگ ها همراهان دهش بخاطر بازی هستند که فرصت اسلوب روبیدن را از دست نمی دهند.

همان نعوظ که درحال تبدیل از شرایط بی تحرکی به جانب فعالیت هستید، بدانید که مشکلاتی مقدور است پیش آید. اجازه ندهید این ایست ها شما را از هدف کلی دور کنند. درصورت امکان، برای مقابله با موانعی مانند وضعیت بد محیط و انفراد های زمانی یک پروگرام ی پشتیبان داشته باشید. پیروزی های کوچک را بوسیله لفظ رسیدن به هدف بلندمدت خویشتن جشن بگیرید.بیشتر بخوانید:بخاطر صلح و صفا بهتر مغز، از گوش خویشتن نگهداری کنیدهوش مصنوعی چگونه می تواند به سلامت فضانوردان دستیار کند؟چرا عدد انسان بوسیله ورزش حاجت داردده سؤال مرتبط با سلامتی که کاربران گوگل در سال ۲۰۱۹ به دنبال پاسخش بوده اندآلودگی و تغییرات اقلیمی موجب می شود کندذهن تر شویم